Genela_Bee_Responsible_2023.png

Genela Bee Responsible

Buduj z nami ule!

Adoptując pszczoły, wspólnie działamy na rzecz środowiska naturalnego.

Każdy zakupiony kalendarz z linii podstawowej (G01D, G02T, G04T, G05T, G07T i G08D) pozwoli nam na adopcję jednej pszczoły na okres roku.

GeneLAS. Rośnij z nami!

Dzięki akcji GeneLAS przyczyniasz się do odnowienia zasobów leśnych w Polsce.

Twoja firma może również mieć wymierny wpływ na naprawę środowiska naturalnego w naszym kraju.

Posadzimy 1 drzewo za każde 100 szt.  kalendarzy z linii notesowej (modele G203T, G207T i G202T).

Weź udział w akcji GeneLAS i rośnij z nami. Razem możemy zrobić więcej!

Zobacz

fsc_v2.jpg

Certyfikat FSC®

Nasze kalendarze posiadają certyfikat FSC®. Wybierając wyroby opatrzone tym znakiem, masz pewność, że papier wykorzystany w procesie produkcji pochodzi z certyfikowanych źródeł i od sprawdzonych dostawców. Tym samym wiesz, że drewno pozyskane zostało z poszanowaniem równowagi ekosystemu, a papier z niego powstały został przetworzony w oparciu o certyfikowany łańcuch dostaw.

G203T_mockup.jpg

Notesy ekologiczne z papieru z recyklingu

Linia ekologicznych notesów została wydrukowana na papierze Nautilus® Classic, pochodzącym w 100% z makulatury post-konsumenckiej. Papier posiada wyróżnienia Blue Angel, EU Ecolabel oraz certyfikat FSC® co oznacza, że materiały w nim wykorzystane zostały pozyskane w sposób odpowiedzialny. Stanowi wysokiej jakości, ekologiczną alternatywę dla klasycznych papierów offsetowych. Nadaje się także do ponownego przetworzenia.

Notesy dostępne są w dwóch formatach: medium oraz B5.

 

Growbook_Forgetmenot_2023.png

Kalendarze i notesy Growbook™

Bestsellerowe kalendarze i notesy z wkomponywami w okładkę nasionami. Do wyboru 4 wersje: Growbook Pine ( nasiona sosny), Growbook FieldFlowers ( nasiona kwiatów polnych miododajnych), Growbook Forgetmenot ( nasiona niezapominajki), Growbook Apple ( nasiona jabłka).

Growbook™ to ekologiczny, funkcjonalny i oryginalny prezent reklamowy dostępny w ogromnej palecie kolorów i formatów. Wybierz kalendarz Growbook™ i zadbaj o wizerunek swojej firmy!

produkujemy-w-polsce.png

Produkujemy w Polsce

Kalendarze Genela powstają w Polsce. Oferujemy wysoką jakość produktów, popartą wieloletnim doświadczeniem oraz tysiącami zadowolonych Klientów. Wybierając nasze produkty, wspierasz polskie wzornictwo, innowacyjność oraz motywujesz nas do dalszego rozwoju!